Loading...

День відкритих дверей У Львівській ТПП

«Відкривати двері» своєї історії, роботи, життя і перспектив для широкого загалу, – сьогодні не просто модна тенденція, а й необхідна практика. Нового напрямку у своїй стратегії  розвитку дотримується і Львівська торгово-промислова палата, яка 26 вересня 2014 року запросила у гості всіх охочих, а передусім – молодь, познайомитися із роботою бізнес-платформи регіону безпосередньо у стінах приміщення та отримати відповіді на всі свої запитання.

Насичена програма Дня відкритих дверей розпочалася фотовиставкою «Бізнес у кадрі». Представлені світлини – роботи фоторепортера Українського інформаційного фотоагентства LUFA – відобразили динамічний, живий, цікавий та розмаїтий світ львівського підприємництва.

Підприємці – учасники Дня відкритих дверей мали нагоду безкоштовно відвідати семінари на теми: «Бізнес у надзвичайних ситуаціях, форс-мажорних обставинах», «Консультаційний семінар з питань податкового та бухгалтерського обліку для підприємців-початківців» або ж «Тренінг з професійної адаптації молоді на ринку».

Замовник: Львівська ТПП

супутні роботи

ДІАЛОГ.
Електронне видання
Корпоративне видання
"Родина"
Брендовані марки
Для компаній
Поліграфія
Презентація компанії
Фільм-презентація
Бізнес-асоціації